اطلاعیه: دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری ماشین آلات و صنایع وابسته در تاریخ‌های 16 تا 19 مردادماه 1397 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌گردد. خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی metalex.ir مراجعه نمایید.
سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در سال 97 اقدام به برگزاری سی و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی (پایان شهریورماه 1397) و بیستمین جشنواره جوان خوارزمی (تا پایان تیر ماه 1397) نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه جشنواره به آدرس www.khwarizmi.ir مراجعه فرمایید.
مدیرعامل محترم شرکت
مدیر محترم آموزش شرکت
محققان و کارشناسان محترم

احتراماً و با تقدیم سلام
به استحضار می‌رساند انجمن آهن و فولاد ایران به عنوان یک انجمن برتر در کشور و آشنا به نیازهای تخصصی صنایع مختلف و همچنین با بهره‌گیری از اساتید بارز و توانمند دانشگاهی و صنعتی در نظر دارد در سال 1395 دوره‌های آموزشی مختلف را طبق لینک پیوست برگزار نماید. چنانچه مایل به برگزاری این دوره‌ها در محل انجمن و یا شرکت مربوطه می‌باشید خواهشمند است با ذکر نام دوره و تعداد تقریبی افراد شرکت‌کننده به این انجمن اعلام نمایید تا بر اساس زمان مورد نیاز جهت اجرای آن برنامه‌ریزی گردد. در ضمن برای کلیه شرکت کنندگان در این دوره گواهی نامه معتبر صادر خواهد شد.

جهت دریافت لیست دوره‌ها اینجا کلیک نمایید.

با احترام و تشکر
دکتر علی شفیعی
مدیر آموزش انجمن آهن و فولاد ایران